• +48796738550, 4Home, Zabrze ul. Dąbrowskiego 25/4
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

SZOROWARKI SZORUJĄCO ZBIERAJĄCE DO PODŁÓG PRZEMYSŁOWYCH DO PROFESJONALNEGO CZYSZCZENIA BETONU< GRESU, PCV.

SZOROWARKI SZORUJĄCO ZBIERAJĄCE DO PODŁÓG PRZEMYSŁOWYCH DO PROFESJONALNEGO CZYSZCZENIA BETONU< GRESU, PCV.

Profesjonalna szorowarka do podłóg to maszyna na kółkach do dokładnego czyszczenia i suszenia podłóg za jednym przetarciem. Może być stosowany do codziennego czyszczenia podłóg lub do głębokiego czyszczenia oraz usuwania plam i osadów.

Połączone działanie szczotek, detergentu i wody pozwala usunąć brud i bakterie z każdej podłogi, podczas gdy jednostka susząca, składająca się z odkurzacza, ściągaczki i ostrzy suszących, zajmuje się usunięciem tego wszystkiego, pozostawiając po sobie tylko czysty ślad na suchych podłogach, po których można od razu chodzić.

Najbardziej kompaktowe szorowarki do podłóg umożliwiają użytkownikom dotarcie do szczególnie ciasnych przestrzeni, podczas gdy najbardziej wydajne szorowarki przemysłowe firm takich jak HAKO, TASKI, COMAC, KARCHER mogą pracować z wydajnością 8800 metrów kwadratowych na godzinę, wykorzystując najnowocześniejszą technologię i umożliwiając szybkie czyszczenie dużych powierzchni.

Na rynku dostępne są profesjonalne szorowarki:

  • wszystkich rozmiarów;
  • z wersjami samojezdnymi i prowadzonymi;
  • ze zintegrowanym napędem trakcyjnym i bez;
  • zasilany kablem lub baterią.

Szeroka gama szorowarek do podłóg oferowana przez naszą wypożyczalnię obejmuje wszystkie powyższe, a także urządzenie do czyszczenia schodów (które może być również używane jako szorowarka na małych powierzchniach).

Kryteriami, którymi inspirowana jest asortyment naszej wypożyczalni szorowarek, są wydajność, trwałość i praktyczność użytkowania.

Oferujemy maszyny idealne do czyszczenia małych, średnich i dużych powierzchni.

Dostępne są zarówno modele szorowarek prowadzonych, jak i szorowarek samojezdnych. Wydajne, solidne i ergonomiczne szorowarki przemysłowe na każdą potrzebę.

Szorowarki umożliwiają zmniejszenie zużycia detergentów, wody i pracy, co przekłada się na ogólne oszczędności kosztów operacyjnych do 80 procent.

Z drugiej strony, dla tych, którzy preferują podstawowe szorowarki, szorowarki ze sterowaniem bez dodatkowej elektroniki, zapewniające maksymalną łatwość użytkowania i konserwacji.

Dostępnych jest również wiele dodatkowych szczegółów i funkcji, aby jak najlepiej sprostać specyficznym potrzebom różnych obszarów zastosowań.
Szeroka gama możliwych konfiguracji umożliwia dostosowanie szorowarek Eureka do potrzeb każdego klienta.
MASZYNY DO CZYSZCZENIA PODŁÓG PRZEZNACZONE DO WIELU POWIERZCHNI:

Nasza wypożyczalnia oferuje linię przemysłowych szorowarek szczególnie odpowiednich do środowisk, w których występują elementy korozyjne.

Niezależnie od tego, czy skłaniasz się ku w pełni opcjonalnej wersji z akcesoriami, czy też prostszej, łatwej w użyciu maszynie czyszczącej, ma odpowiednią szorowarkę do każdej podłogi, rodzaju zabrudzenia i zwyczaju czyszczenia. Przemysłowe szorowarki do podłóg spełniają najwyższe standardy czyszczenia.

admin
admin

Zadzwoń