• +48796738550, 4Home, Zabrze ul. Dąbrowskiego 25/4
  • kontakt@wypozyczalniakarcher.com.pl

Szukasz super myjki na wynajem do mycia profesjonalnego? 350 Bar i przepływ 1300 l/h to coś dla ciebie.

Szukasz super myjki na wynajem do mycia profesjonalnego? 350 Bar i przepływ 1300 l/h to coś dla ciebie.

Zapraszamy do wynajmu myjki ultra wydajnej do czyszczenia dużych powierzchni lub zdzierania silnych zabrudzeń takich jak cement, farba i inne.

Profesjonalna myjka ciśnieniowa HD 13/35 GE

Karcher HD 13/35 GE to urządzenie o wyjątkowo mocnej konstrukcji i wysokich parametrach pracy z myślą o przemyśle, budownictwie, rolnictwie oraz leśnictwie. W myjce HD 13/35 GE szczególny nacisk położono na moc ciśnienia roboczego sięgającą 350 bar, zwiększając przy tym wydatek wody równy 1300l/h.

Urządzenie zostało wyposażone w spalinowy silnik benzynowy Hondapompę korbowodową oraz metalową ramę chroniącą urządzenie przed uszkodzeniami. Duże, gumowe koła ułatwiają transport po nierównym podłożu. Wszystko to sprawia że myjka ultrawysokociśnieniowa HD 13/35 GE to urządzenie do pracy w bardzo trudnych warunkach, które doskonale czyści nawet najtrudniejsze zabrudzenia takie jak np. beton z szalunków.

Myjka HD 13/35 GE w standardowym wyposażeniu posiada: pistolet przemysłowy Havy Duty przystosowany do pracy z urządzeniami o mocy 350bar, lanca spryskująca o długości 700mm10 m profesjonalny wąż wysokociśnieniowy oraz dysza płaska.

Myjka wysokociśnieniowa daje wiele korzyści. Jedną z największych zalet posiadania takiego urządzenia w swojej firmie jest fakt, że nie musisz wynajmować firm zajmujących się czyszczeniem ciśnieniowym. Dzięki temu oszczędzasz swój czas oraz pieniądze i zyskujesz wysoką niezależność. Czyścisz kiedy chcesz! Bez przerw na przyjazd firmy czyszczącej!

Do najtrudniejszych prac

Urządzenie dzięki swojej konstrukcji i wysokich parametrach pracy pozwala na czyszczenie nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Opracowane do zadań specjalnych w branży budowlanejrolnictwieprzemyśle, ale także sprawdzi się w stoczni czy myciu maszyn wydobywczych. Myjka została wyposażona w benzynowy silnik spalinowy marki Honda oraz pompę korbowodową, która umożliwia długotrwałą pracę. Wszystko to sprawia, że urządzenie osiąga wyjątkowo mocną wydajność.

Zaprojektowany do trudnych warunków

Myjka HD 13/35 GE to urządzenie spalinowe wyposażone w wytrzymały silnik marki Honda (rodzaj: GX660) napędzany benzyną. Cały osprzęt myjki chroni solidna stalowa rama. Dodatkowo myjka posiada zawór termiczny do ochrony pompy przed przegrzaniem w czasie pracy.

Spalinowa = niezależna od sieci elektrycznej

Jedną z największych zalet myjek spalinowych HD klasy G jest fakt, że nie musisz ograniczać się do miejsc z siecią elektryczną. Zwiększa to zasięg oraz możliwości myjki. Ale co zrobić gdy nie ma się dostępu do wodociągu? Myjka HD 13/35 GE umożliwi Ci pobieranie wody z niezależnych zbiorników wody (naturalnych i sztucznych) takich jak np. beczka, staw itp. Do takich rozwiązań myjka została wyposażona w duży filtr wody, który chroni pompę przed zanieczyszczeniami.

Wysoka mobilność

Koła wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne są na przebicia. Umożliwiają one transport urządzenia w trudnych warunkach oraz po nierównej powierzchni. Mimo rozmiarów sama myjka jest mobilna. Posiada uchwyty na wyposażenie co sprawia, że wszystko co potrzebne do używania myjki jest zawsze pod ręką i umożliwia transport urządzenia wraz z akcesoriami.

Pompa korbowodowa

Pompa korbowodowa Kärcher z zaworem przeciążeniowym i systemem, który po upływie 20 s od zwolnienia spustu pistoletu sprawi, że silnik wejdzie na bieg jałowy, dzięki czemu praca z tym urządzeniem staje się wyjątkowo ekonomiczna. Wpływa to także na wydłużenie żywotności urządzeń.

admin
admin

Zadzwoń